נמיביה – כל אפריקה במדינה אחת

אודות המסלול

ארץ המרחבים הבלתי נגמרים, נפרשים מההר ועד המדבר המפליא ביותר בעולם הנושק לים. נמיביה היא הנופים היפים והמגוונים באפריקה: דיונות חול מסחררות, מצוקים עוצרי נשימה, מפרצים מרהיבים באוקיינוס האטלנטי ועוד. הטיול כולל מפגש עם שבטים פראיים, היסטוריה עשירה וספארי ייחודי בשמורת טבע ששמורה בהחלט, זה בהחלט טיול של כל מה שאפשר לבקש מאפריקה בתוך ארץ אחת.

יום 1: 4.8.17: תל אביב – אדיס אבבה – וינדהוק

נצא בטיסת לילה לאתיופיה ונמשיך לבירת נמיביה וינדהוק, אליה נגיע בצהריים. נבקר בעיר המעניינת, נרגיש את האווירה ונמשיך למלון למנוחה, לינה במלון בבירה וינדהוק.

יום 2: 5.8.17: וינדהוק – שמורת אתושה

עם שחר נצא אל הנופים הקסומים של צפון נמיביה, לאחר נסיעה לא קצרה אך מעניינת במיוחד נגיע אל שמורת אתושה, היא גולת הכותרת של שמורת הטבע בנמיביה ואחת המעניינות בעולם. נלון בלודג' בשמורה.

יום 3: 6.8.17: שמורת אתושה

היום כולו יוקדש לשמורה הייחודית אתושה, שמורות הטבע היפה הזו היא אחת מהשמורות הגדולות והמגוונות באפריקה. יש בה מדבר סלעים קיצוני ומישורי מלח קסומים, יערות שיטים ומישורי עשב רחבי ידיים. בשמורה פזורים מעיינות רבים כמקור חיים קריטי לשמורה המהווה את עורק החיים למגוון בעלי חיים ובעיקר יונקים גדולים. בשמורה ישנם קרנפים, ג'ירפות ופילים וכמובן טורפים שהציתו את הדמיון האנושי והיו לאגדות אפריקה כגון נמרים וכמובן המלך: האריה. את כל היום נעביר בשמורה ונקבל מימנה כמה שיותר, כחלק מהסיור בשמורה נבצע גם תצפית לילה על מקורות המים לאיתור בעלי חיים. נלון בלודג' בשמורה.

יום 4: 7.8.17: שמורת אתושה – קמנג'ב

בבוקר נהנה מנופי השמורה ונפרד מימנה, נמשיך בנסיעה דרום מערבה, במשך היום נעצור בנופים היפים של נמיביה והנוף ישתנה לאט לאט, לקראת צהריים נגיע לארץ ההימבה, השבט הססגוני והמפורסם של נמיביה, אחר הצהריים יוקדש להיכרות עם בני השבט ולחקר אורחות חייהם הייחודיים. לינה בלודג' באזור.

יום 5: 8.8.17: קמנג'ב – טוויפלפונטיין

עם בוקר נצא לאחר האזורים היפים בנמיביה, נעצור ליהנות מהנוף ומאתרים בדרך ונגיע לארוחת צהריים לטווייפלפונטיין, בשטח זה חיים אנשי הדמארה, נטייל בארצם, נפגוש את אנשי השבט, נחזה באתרי התיישבות בושמנים עתיקים ואולי נפגוש בעלי חיים בדרך. לינה בלודג' באזור.

יום 6: 9.8.17: טוויפלפונטיין - סווקופמונד

בבוקר נבקר באתר המורשת העולמית של טוויפלפונטיין, נקבל הדרכה ונצעד קצת באתר ציורי הקיר העתיקים של הבושמנים בני האזור. נאכל פיקניק בחיק הטבע ונמשיך בנסיעה קסומה לאורך האוקיינוס האטלנטי, נעצור באתרי עניין בדרך, נאכל ארוחת ערב במסעדה מקומית ונלון בלוג' בעיירה הקסומה סווקופמונד.

יום 7: 10.8.17: סווקופמונד

נתחיל בשיט בלתי נשכח בנמל ואלוויס ביי, נתור אחר החיים הימיים: לוויתנים, דולפינים ומיני דגים ואולי אפילו אריות וכלבי ים, נעקוב אחר ציפורים החיות באזור. ארוחת צהריים קלה והמשך ללגונה לצפייה בפלמינגו, בערב נטייל עצמאית ב סווקופמונד. לינה בסווקופמונד.

יום 8: 11.8.17: סווקופמונד – מדבר נמיב

מתקרבים אל גולת הכותרת של הטיול בנמיביה, נוסעים אל מדבר נמיב. נאכל ארוחת צהריים בהגיענו לאזור ונצא ליהנות מאווירת המדבר והנופים שיש רק כאן… לינה במדבר הנמיב.

יום 9: 12.8.17: מדבר נמיב - וינדהוק

בשעת בוקר מוקדמת ניסע אל סאסוסווליי לצפות בזריחה מהיפות בעולם, נטייל בדיונות ונפרד מהמדבר המדהים ומהדיונות. אחר הצהריים פיקניק בחיק הטבע ונסיעה בכביש הררי ויפה במיוחד לעבר הבירה וינדהוק, לינה בוינדהוק.

יום 10: 13.8.17: וינדהוק – תל אביב

לאחר ארוחת בוקר, נצא למפגש אחרון עם העיר ולאחר מכן ניסע לשדה התעופה לדרכנו חזרה לארץ דרך אדיס אבבה. נחיתה בארץ ביום ה – 11: 14.8.17 לפנות בוקר

תאריכי יציאה ומחירים

  • תאריך יציאה 4.8.17
  • תאריך חזרה: 14.8.17
  • מחיר:  9+ מטיילים – $4422,   13+ מטיילים – $3957, 15+ מטיילים – $3842  
  • תוספת ליחיד בחדר:  $350

אופי הטיול ותנאים:

לינה: מלונות ברמת תיירות בסיסית אך טובה, קמפינג.

תחבורה: כל הטיול ברכבי ואן ברמת תיירות טובה.

כלכלה: מלאה, כל הארוחות כולל מים.

קבוצה וצוות: 9-20 מטיילים. מדריך מקומי ודניאל וקנין מדריך ישראלי (המדריכים ינהגו).

המחיר כולל: טיסה בינלאומית במסלול תל אביב – וינדהוק – תל אביב, תחבורה, לינה, כלכלה, צוות ומדריך ישראלי דניאל וקנין, דמי כניסה לכל האתרים, דמי רישום וטיפול, אשרת כניסה לנמיביה, מסי נמל וביטחון, תשר לנותני השירותים המקומיים.

המחיר אינו כולל: ביטוח אישי (חובה), ביטוח מטען, שתייה, הוצאות אישיות וכול מה שלא כתוב בסעיף המחיר כולל.

לתשומת לבכם: מיסי הנמל והדלק ומחירי התעופה נכונים ליום פרסום הטיול. במידה והמחיר ישתנה לפני התשלום, השנוי יחול על הנוסע.

אני מתחייב: הדרכה וניהול אדיב ומקצועי, ניסיון עשיר בהדרכה עבודה מול ספק טוב ואמין

מה לבדוק מול המתחרים? מחיר, שירות, ספק מקומי, טיסות.

מפת האזור

גלריית תמונות